GECOAktualności

wstecz
Uroczystość wręczenia nagród w klasyfikacji standardowej. Pośrodku zwycięzca, György Batki. Stół pełen nagród przed ceremonią ich wręczenia.

5. zawody GECO Masters 2017

10/13/2017

Zespołowi organizacyjnemu zawodów GECO Masters 2017 przyszło zmierzyć się ze szczególnie trudnymi warunkami w połowie września. Ulewne deszcze spowodowały opóźnienia prac organizacyjnych. W dniu poprzedzającym dzień zawodów stanowiska na strzelnicy w Philippsburgu musiały być osuszane przy użyciu pompy odprowadzającej wodę. Tym bardziej cieszy fakt, że zawody rozpoczęły się w piątek punktualnie, a ich przebiegu nie zakłóciły już żadne kaprysy pogody. Chcielibyśmy podziękować Markusowi Wohlmuthowi oraz jego zespołowi, jak również wszystkim osobom, które brały udział w przygotowaniach.

Ze sportowego punktu widzenia zawody GECO Masters były niezwykle udane dla zespołu GECO IPSC.

Sascha Back (Revolver Division) oraz György Batki (Standard Division) zajęli odpowiednio pierwsze miejsca. Patrick Kummer był drugi w Classic Division, natomiast Luis Ehrhardt uplasował się na trzeciej pozycji w Open Division. Csaba Szaszi wywalczył sobie bardzo dobre 12 miejsce w mocnej klasyfikacji strzelców standardowych. Wszystkim naszym strzelcom z zespołu GECO gratulujemy doskonałych osiągnięć.

Lista wyników dostępna jest pod poniższym adresem.

Przebieg zawodów jest już zapisany i znany wszystkim uczestnikom. Każdego wieczoru podczas rozgrywek wśród uczestników i Range Oficerów organizowano losowania. Firma GECO była sponsorem nagród w ramach losowań, a ponadto ufundowała nagrody dla zwycięzców o wartości ponad 12 000 euro.

Obsługa wydarzenia przez Larsa Backesa i Ralfa Vaniceka znów została oceniona pozytywne i umożliwiła ożywioną wymianę informacji z uczestnikami zawodów i odwiedzającymi. Pojawiły się słowa pochwały i krytyki oraz sugestie ze strony klientów.

W roku 2018 zawody GECO Masters znów zaplanowane są na połowę września. Zespół GECO z przyjemnością ponownie będzie wspierał zawody IPSC.